آمریکا

اخذ ویزا توریستی 6 ماهه آمریکا

با دهها پرونده موفق در زمینه اخذ ویزا آمریکا

با کادری مجرب و زیر نظر کارشناسان با 6 سال تجربه اختصاصی در زمینه ویزا آمریکا

مشاوره لازم جهت تهیه مدارک دلخواه سفارت و تکمیل فرمds160

اخذ ویزای گارانتی آمریکا خدمتی نوین از دلگشا پرواز

 

ويزاى آمريكااقامت امریکا
داشتن ویزای امریکابه شما اجازه می دهد تا وارد یکی از مبادی ورودی، بندر، فرودگاه یا محل ورود از مرز زمینی شوید و از بازرسان وزارت امنیت میهن (DHS) و اداره حفاظت از گمرکات و مرزها (CBP)، تقاضای اجازه ورود به ایالات متحده را کنید. در حالی که داشتن ویزا، ورود به خاک ایالات متحده را تضمین نمی کند، این روادید نشان می دهد که مسئول کنسولگری در یکی از سفارتخانه های ایالات متحده صلاحیت شما را برای ورود به این کشور با هدفی خاص را مورد تایید قرار داده است. بازرسان DHS و CBP محافظان مرزهای کشوری، مسئول پذیرش مسافران به خاک ایالات متحده، برای منظوری خاص و به مدت مشخص هستند. مسئولیت امور مهاجرتی شما در هنگام حضور در ایالات متحده، به عهده DHS است.
1- تکمیل فرم درخواست ویزا به صورت آن لاین DS-160
هر متقاضی باید یک اپلیکیشن فرم مجزا تکمیل نماید و پرینت صفحه تاییدیه آن را در روز مصاحبه به همراه داشته باشد. در تکمیل این فرم ، اسکن یک عکس تازه گرفته شده رنگی زمینه سفید در ابعاد 5*5 و رزولوشن 600*600 پیکسل، اطلاعات گذرنامه، مشخصات فردی، خانوادگی، شغلی، تحصیلی و توضیحات مرتبط با سفر متقاضی موردنیاز است.

2- تعیین قرارملاقات
هر متقاضی می باید پیش از دریافت ویزا توسط افسر صدور ویزا مورد مصاحبه قرارگیرد. برخی از کنسولگری های ایالات متحده افراد زیر 21 سال و بالای 06 سال را از مصاحبه معاف می کنند؛ اما توصیه می شود کلیه متقاضیان، صرف نظر از سن، در مصاحبه حضور یابند. مدت زمان لازم جهت دریافت قرارملاقات برحسب نوع ویزای درخواستی، مکان موردنظر و فصل متغیر است.
3 – آمادگی برای حضور درمصاحبه
– پرداخت هزینه درخواست ویزا: هر متقاضی می باید پیش از رسیدن موعد مصاحبه، هزینه مرتبط با نوع ویزای درخواستی را پرداخت نماید. هزینه های انواع ویزای غیرمهاجرتی به شرح زیر است:
160$ ویزاهای توریستی، کاری، درمانی B
160$ویزای ترانزیت C-1
160$ ویزای کارکنان کشتی و خطوط هوایی D
160$ ویزای دانشجویی F
$ 160 ویزای دانشجوی تبادلاتی و فرصت مطالعاتی J
$ 160 ویزای مطبوعاتی I
160$ ویزای دانشجویی و حرفه ای M
160$ ویزای قربانیان قاچاق انسان T
160$ ویزای قربانیان اقدامات جنایی U
190$ ویزای کارمندان و کارگران موقت H
190$ ویزای افراد با توانایی های خارق العاده O
190$ ویزای ورزشکاران و هنرمندان P
190$ ویزای مبادالت فرهنگی بین المللی Q
190$ ویزای مبلغان مذهبی R
270$ ویزای سرمایه گذاری E
240$ ویزای همسر یا نامزد سیتیزن ایاالت متحده K
مدارک لازم:
گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار پس از تاریخ موردنظر جهت ورود به امریکا، تاییدیه DS-160، تاییدیه قرار ملاقات و رسید هزینه ویزای پرداخت شده، مدارک تعیین کننده هدف سفر و مدارک تکمیلی نشاندهنده تمکن مالی متقاضی یا اسپانسر و قصد بازگشت وی به کشور مبدا.

حضوردرمصاحبه:

در طی مصاحبه، افسر صدور ویزا برآورد می کند که متقاضی صالحیت دریافت ویزا و ورود به خاک ایالات متحده را دارد یا خیر. اطلاعات مندرج در فرم DS-160، مدارک ارائه شده و رفتار و گفتار متقاضی تعیین کننده خواهد بود. اکثر کنسولگری های ایاالت متحده از کلیه داوطلبان ویزا، انگشت نگاری به عمل می آورند. ممکن است پرونده موردنظر، نیاز به بررسی های اداری بیشتر داشته باشد، در این صورت افسر پرونده این مورد را به اطلاع متقاضی می رساند و معمولا شماره پرونده مربوطه را برای اطلاع از وضعیت ویزا، در اختیار وی قرار می دهد. پس از تایید شدن ویزا، کنسولگری به متقاضی اطلاع می دهد که کی و کجا پاسپورت خود را جهت صدور ویزا تحویل نماید. معمولا در این مرحله نیازی به مراجعه حضوری متقاضی نیست.برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش “پیکاپ پاسپورت” رجوع نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *